27. srpna 2023

12:35

Kolekce LEVANDE

27. srpna 2023, 12:35 | Představujeme Vám novou kolekci LEVANDE, jejíž nábytek se stane nepřehlédnutelnou součástí Vašeho interiéru.

 

Tato překrásná kolekce získala své jméno podle všemi známé fialkové kytičky s oslnivou vůní levandule, která je hojně rozšířená ve francouzské oblasti Provence. Provence nacházející se v jihovýchodním koutu Francie je obdivována nejen turisty z celého světa, ale také umělci, kteří podlehli jejímu kouzlu a svými díly opěvují její krásu. Přesně tímto úchvatným kouskem Francie je celá kolekce inspirována.

 

Nábytek z masivu již na první pohled zaujme svým příjemným a romantickým vzhledem, který zdokonalí veškerý interiér a dodá mu nádech okouzlujícího francouzského venkova. Váš domov tak získá jedinečné kouzlo a osobitý charakter.

 

 

Nábytek kolekce LEVANDE je vyroben z bukového masivu. Bukové masivní dřevo je známo svou vysokou kvalitou a příjemnou vůní. Masivní dřevo je upraveno akrylovou barvou v bílém nebo šedomodrém odstínu. Masivní nábytek je ozvláštněn přidáním dubového masivního dřeva, které tvoří vrchní desky nábytku. Dubový masiv je ošetřen olejem, který chrání jeho povrch a usnadňuje péči o něj. Spojení těchto dvou druhů dřeva působí zcela unikátním dojmem, který nepřehlédne ani jeden host.

 

 

Kolekce LEVANDE nabízí široký sortiment nábytku, který je vhodný do jakékoli místnosti Vašeho domu, bytu i chaty. Královnou každého obývacího pokoje se může stát některá z vitrín nebo knihoven, které jsou dostupné v různých provedeních, a tak zajisté najdete tu, která perfektně naplní Vaše očekávání. Žádná ložnice se neobejde bez masivní postele, a proto Vás jistě zaujmou nádherné postele odlišných vzhledů, rozměrů i barev. Postel nezapomeňte doplnit komodou nebo truhlou v provensálském stylu. Dominantou jídelny i kuchyně bezpochyby bude jídelní stůl s židlemi pro společné hostiny nebo originální kredenc.

 

Řada kusů nábytku z masivu nabízí otevřený úložný prostor nebo úložný prostor uzavíratelný dvířky, police a šuplíky bez pojezdu. K dispozici je možnost objednání šuplíků se systémem tichého dovírání (cena na dotaz). Díky tomuto množství úložného prostoru můžete maximálně využít veškeré místo Vašeho pokoje.

 

Veškerý masivní nábytek z kolekce LEVANDE lze volitelně kombinovat a docílit tak celkového vzhledu, který odpovídá Vašim představám.