Latexová matrace DEMETER - 80 x 190 cm
Latexová matrace DEMETER - 80 x 190 cm

Latexová matrace DEMETER - 80 x 190 cm

Dostupnost:

3-4 týdny

 

Kód:

JPL0569/80/190

Výrobce:

Vyrobeno v EU

Varianty produktu:

8 624

ks

Máte dotaz nebo chcete objednat telefonicky?

Volejte +420 773 660 012   (Po-Pá 8-18h)

Janpol - potahy matrací

  • Actipro
  • Bamboo
  • Bodyfit
  • Ecosphere tencel
  • Jersey
  • Medicare silverprotect
  • Medicott silverguard
  • Sensolution
  • Smartcel clima
  • Stressfree

Latexová matrace DEMETER je oboustranná, středně tvrdá, rehabilitační matrace se 7 zónami tvrdosti. Latexová matrace DEMETER má latexové jádro o tloušťce 16 cm. 
Jedná se o rehabilitační matraci, která se ideálně přizpůsobuje tvaru lidského těla a podporuje efektivnější odpočinek. Pórovitá struktura latexu usnadňuje oběh vzduchu, omezuje pocení a vznik bakterií.
Potah matrace typu Sensolution- pohlcuje vlhkost a rychle schne, odolný vůči nečistotám, je měkký na dotek a nekrčí se, odolný proti smršťování, antistatická, možnost praní při teplotě do 95°C. Pletenina Certifikát Öko-Tex 100.


Matrace je dostupná ve verzích H2 (matrace pro osoby s váhou do 80kg) a ve verzi H3 (matrace pro osoby s váhou nad 80kg). Uveďte do poznámky, o jaký typ máte zájem.

Bez příplatku je možno místo matrace se standardním potahem Sensolution objednat matraci s potahem:


Medicott silverguard nebo Medicare silverprotect- bavlněná pletenina doporučená zvláště alergikům díky jeho protialergickým vlastnostem dokonce i po mnohanásobném praní.
Ecosphere tencel - reguluje tělesnou teplotu během spánku, dokáže přirozeně dýchat a mezi jeho přednosti patří odběr a odvádění vlhkosti.
Stressfree - potah z těla odvádí nahromaděný elektrický náboj, díky kterému budou mít citlivé osoby hlubší a klidnější spánek, zbavený stresu.
Smartcel clima - reaguje na změnu tělesné teploty a udržuje na stejné úrovni během spánku, kdy odvádí nadbytek tepla z organismu a absorbuje je do doby, kdy tělesná teplota klesne a vrací teplo tělu. Tímto způsobem je vaše tělo v posteli s tímto potahem chráněno proti přehřátí a vychlazení.
Bamboo - obsahuje bambusové vlákna, látka je ekologická a má protialergické vlastnosti, je prodyšná a pohlcuje vlhkost, podporuje cirkulaci krve v organismu.
Bodyfit - 7 zónová látka s různou pružností, zvětšuje biomechanické vlastnosti materací o 10%, moderní design.
Actipro - eliminuje množení roztočů, snižuje výskyt bakterii a pohlcuje nepříjemné zápachy - je tak výborným řešením pro alergiky.
Jersey - prošívaný, vatovaný.

Parametry výrobku:

Porovnat

Materiál:

Latex

Šířka:

80 cm

Výška:

18 cm

Délka:

190 cm

Tuhost matrace:

střední

Dodáváno:

Vcelku

Hlídací pes

Poslat info známému