Latexová matrace ZEUS - 80 x 190 cm
Latexová matrace ZEUS - 80 x 190 cm

Latexová matrace ZEUS - 80 x 190 cm

Dostupnost:

3-4 týdny

 

Kód:

JPL1234/80/190

Výrobce:

Vyrobeno v EU

Varianty produktu:

9 261

ks

Máte dotaz nebo chcete objednat telefonicky?

Volejte +420 773 660 012   (Po-Pá 8-18h)

Janpol - potahy matrací III

  • Actipro
  • Bamboo
  • Bodyfit
  • Ecosphere tencel
  • Jersey
  • Medicare silverprotect
  • Medicott silverguard
  • Sensolution
  • Smartcel clima
  • Další vzorky

Latexová matrace ZEUS je rehabilitační, oboustranná, tvrdá, latexová a kokosová matrace. Latexová matrace ZEUS jádro tvořeno latexovou deskou o tloušťce 12 cm, která je obložená z obou stran kokosovou deskou o tloušťce 2 cm. Na letní straně je nalepena vrstva koňských žíní, které brání vzniku bakterií a alergenů. Použití latexového jádra velmi významně omezuje tzv. \"efekt vln\", ke kterému dochází u bonnelových matrací.


Potah matrace léto/zima vyrobený z žakárové látky je na jedné straně prošívaný bavlnou, na druhé straně ovčí vlnou. Po stranách matrace jsou úchyty a ventilátor. Potah nelze sundat a vyprat. Látka Certifikát Öko-Tex 100. 
Tato matrace není vhodná na polohovatelné rošty, ale pouze na rošty na pevném rámu.


Koňské žíně se vyznačují vysokým izolačním koeficientem, velmi dobrou elasticitou a vynikajícími tepelnými vlastnostmi. Jsou odolné vůči vlhkosti a výjimečně trvanlivé, což prodlužuje životnost matrace.


Latex se vyrábí spojením přírodní mléčné šťávy z kaučukovníku se syntetickým latexem. Výsledkem je neobvykle trvanlivý materiál. Vyznačuje se vysokou pružnosti a dokáže se tak dokonale přizpůsobovat tvaru těla. Je odolný vůči deformacím. Systém otvorů umožňuje nerušenou výměnu vzduchu a tepla a matrace tak může dýchat. Díky baktericidním a fungicidním vlastnostem latexu jsou matrace s latexovou výplní velmi hygienické.


Kokos je přírodní surovina pocházející ze skořápky kokosového ořechu. skvělé tepelné vlastnosti a zaručuje správnou cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Díky přírodní struktuře je kokosové vlákno lehké a vzdušné a má protialergické vlastnosti. Vyznačuje se vysokou pružností, pohlcuje produkovaný pot a vlhkost z okolního prostředí. Použitím kokosových destiček dochází ke zpevnění matrace.


Místo matrace se standardním potahem je možno objednat bez doplatku matraci s potahem:


Medicott silverguard nebo Medicare silverprotect- bavlněná pletenina doporučená zvláště alergikům díky jeho protialergickým vlastnostem dokonce i po mnohanásobném praní.
Ecosphere tencel - reguluje tělesnou teplotu během spánku, dokáže přirozeně dýchat a mezi jeho přednosti patří odběr a odvádění vlhkosti.
Stressfree - potah z těla odvádí nahromaděný elektrický náboj, díky kterému budou mít citlivé osoby hlubší a klidnější spánek, zbavený stresu.
Smartcel clima - reaguje na změnu tělesné teploty a udržuje na stejné úrovni během spánku, kdy odvádí nadbytek tepla z organismu a absorbuje je do doby, kdy tělesná teplota klesne a vrací teplo tělu. Tímto způsobem je vaše tělo v posteli s tímto potahem chráněno proti přehřátí a vychlazení.
Bamboo - obsahuje bambusové vlákna, látka je ekologická a má protialergické vlastnosti, je prodyšná a pohlcuje vlhkost, podporuje cirkulaci krve v organismu.
Bodyfit - 7 zónová látka s různou pružností, zvětšuje biomechanické vlastnosti materací o 10%, moderní design.
Sensolution - pohlcuje vlhkost a rychle schne, odolný vůči nečistotám, je měkký na dotek a nekrčí se.
Actipro - eliminuje množení roztočů, snižuje výskyt bakterii a pohlcuje nepříjemné zápachy - je tak výborným řešením pro alergiky.
Jersey - prošívaný vatovaný.


 


Tyto potahy jsou sundavací a pratelné.

Parametry výrobku:

Porovnat

Materiál:

Latex

Šířka:

80 cm

Výška:

19,5 cm

Délka:

190 cm

Tuhost matrace:

tvrdá

Dodáváno:

Vcelku

Hlídací pes

Poslat info známému