Matrace DAINO z vysoce elastické HR pěny - 80 x 190 cm
Matrace DAINO z vysoce elastické HR pěny - 80 x 190 cm

Matrace DAINO z vysoce elastické HR pěny - 80 x 190 cm

Dostupnost:

3-4 týdny

 

Kód:

JPL0684/80/190

Výrobce:

Vyrobeno v EU

6 406

ks

Máte dotaz nebo chcete objednat telefonicky?

Volejte +420 773 660 012   (Po-Pá 8-18h)

Janpol - potahy matrací

  • Actipro
  • Bamboo
  • Bodyfit
  • Ecosphere tencel
  • Jersey
  • Medicare silverprotect
  • Medicott silverguard
  • Sensolution
  • Smartcel clima
  • Stressfree

Matrace Daino z vysoce elastické pěny typu HR je oboustranná, středně tvrdá pěnová matrace, která se přizpůsobuje tvarům lidského těla. Matrace DAINO HR  má jádro tvořeno z pěny HR 35kg/m3 o tloušťce 8 cm spojená s pěnou HR 38 kg/m3 o tloušťce 8 cm.
Matrace má různě tvrdé strany, takže je možné ji dle potřeby na tvrdost otáčet. Na obou stranách matrace jsou speciální zářezy, které zlepšují schopnost matrace přizpůsobit se tvarům lidského těla a mají příznivý vliv na cirkulaci vzduchu.


Standardně dodáváme v potahu Bodyfit - vlákna potahu obsahují přírodní probiotika, eliminuje množení roztočů, zápachů a škodlivých bakterií, vhodný pro alergiky, sundavací a pratelný do 60 °C, látka má Certifikát Öko-Tex 100.


Je možné si vybrat i jiný potah z naší nabídky:


Medicott silverguard nebo Medicare silverprotect- bavlněná pletenina doporučená zvláště alergikům díky jeho protialergickým vlastnostem dokonce i po mnohanásobném praní.
Ecosphere tencel - reguluje tělesnou teplotu během spánku, dokáže přirozeně dýchat a mezi jeho přednosti patří odběr a odvádění vlhkosti.
Stressfree - potah z těla odvádí nahromaděný elektrický náboj, díky kterému budou mít citlivé osoby hlubší a klidnější spánek, zbavený stresu.
Smartcel clima - reaguje na změnu tělesné teploty a udržuje na stejné úrovni během spánku, kdy odvádí nadbytek tepla z organismu a absorbuje je do doby, kdy tělesná teplota klesne a vrací teplo tělu. Tímto způsobem je vaše tělo v posteli s tímto potahem chráněno proti přehřátí a vychlazení.
Bamboo - obsahuje bambusové vlákna, látka je ekologická a má protialergické vlastnosti, je prodyšná a pohlcuje vlhkost, podporuje cirkulaci krve v organismu.
Sensolution - pohlcuje vlhkost a rychle schne, odolný vůči nečistotám, je měkký na dotek a nekrčí se.
Actipro - eliminuje množení roztočů, snižuje výskyt bakterii a pohlcuje nepříjemné zápachy - je tak výborným řešením pro alergiky.
Jersey - prošívaný vatovaný.

Parametry výrobku:

Porovnat

Materiál:

Elastická pěna

Šířka:

80 cm

Výška:

18 cm

Délka:

190 cm

Tuhost matrace:

střední

Hlídací pes

Poslat info známému