O nás

Vážení zákazníci,
vítáme vás v našem internetovém obchodě Nábytek Jeko.cz.

 

Úvodem pár vět o naší firmě 
Specializujeme se na prodej nábytku z masivu. Naleznete u nás nábytek vyrobený z tuzemských dřevin jako je borovice, smrk či buk, ale také zahradní nábytek z exotických dřevin mezi které patří teak, ratan nebo meranti. Nabízíme rovněž nábytek z břízového masivu zahrnující komody, skříně, ale i toaletní stolky a postele.

 

Doménou našeho internetového obchodu je nábytek z masivu, ale v široké nabídce objevíte i rustikální nábytek, luxusní a levný nábytek, dětský nábytek, nábytek pro studenty, židle a stoly do kancelářských prostor nebo do domácí dílny. Nakupují u nás jak jednotliví zákazníci, tak i různé instituce, jelikož dokážeme vždy pružně reagovat a nabídnout množstevní slevy nebo naopak dodat nábytek vyrobený na zakázku.

Zabýváme se prodejem i výrobou nábytku. Vybíráme pro vás vhodné dodavatele prezentující se kvalitou, precizním zpracováním zboží a dobrou cenou. Zaměřujeme se především na tuzemské výrobce - český nábytek, protože chceme podporovat český nábytkářský trh.

Stále inovujeme, doplňujeme a přizpůsobujeme velikost nabízeného zboží, ale i ceny nabízeného sortimentu. Naším cílem je uspokojit každého zákazníka, který do naší prodejny vstoupí. Proto u nás můžete vidět i výrobky, které nejsou běžně k dostání na on-line trhu.
Můžeme se pyšnit stále se vracejícími zákazníky, což je asi největší odměna našeho týmového snažení. Důkazem jsou i spokojené reference zákazníků, kteří náš e-obchod navštívili a nakoupili. Kromě klasického nákupu se může každý zákazník zúčastnit našich pravidelných soutěží a vyhrát tak Dárkový poukaz na nákup nábytku v různé hodnotě. 

 

nábytek Jeko

 

Jaké služby poskytujeme?
Náš zákazník je spokojený zákazník, proto k nákupu patří i služby.

 

Při větší dodávce zboží v hodnotě vyšší, než je 5 000,- neplatíte u nás dopravné.

Proč byste měli číst Obchodní podmínky?


Milí zákazníci, jelikož se snažíme předejít různým formám nedorozumění, doporučujeme vám před nákupem si prostudovat OBCHODNÍ PODMÍNKY. Přečtení obchodních podmínek vám zabere několik sekund. Získáte informace o pravidlech, kterými se při nákupu máte řídit.

Děkujeme za vaši pozornost a těšíme se na na vás.

Tým Nábytek Jeko.cz