Pružinová matrace Kronos s kokosovým vláknem - 80 x 190 cm
Pružinová matrace Kronos s kokosovým vláknem - 80 x 190 cm

Pružinová matrace Kronos s kokosovým vláknem - 80 x 190 cm

Dostupnost:

3-4 týdny

 

Kód:

JPL9874/80/190

Výrobce:

Vyrobeno v EU

Varianty produktu:

4 625

ks

Máte dotaz nebo chcete objednat telefonicky?

Volejte +420 773 660 012   (Po-Pá 8-18h)

Matrace KRONOS s kokosovým vláknem je matrace tvořena pružinami typu Bonell, které jsou vyrobeny z prvotřídního drátu o průměru 2,2 mm a spoje těchto pružin jsou vyrobeny z drátu o průměru 1,8 mm. Matrace KRONOS kokosového typu má konstrukci, která zaručuje vysokou pevnost a trvanlivost jádra tohoto typu. Tyto pružiny jsou obložené z obou stran kokosovou deskou o tloušťce 2 cm, která skvělé tepelné vlastnosti, zaručuje správnou cirkulaci vzduchu uvnitř matrace a poskytuje odpovídající podporu po celé délce těla. 


Deska z koňských žíní a bavlny brání vzniku bakterií a alergenů. Ovčí vlna priotirevmatické vlastnosti a udržuje teplo v chladných dnech. Matrace KRONOS je řazena mezi rehabilitační matrace.


Standardně dodáváme v potahu léto/zima vyrobený z žakárové látky, prošívaný na jedné straně bavlnou, na druhé straně ovčí vlnou. Potah nelze sundat a vyprat. 
Je možné si ale vybrat matraci s potahem Jersey, který je vatovaný a prošívaný, je sundavací a pratelný do 60°C. Obě pleteniny mají Certifikát Öko-Tex 100. Uveďte do poznámky, o který potah máte zájem.

Parametry výrobku:

Porovnat

Materiál:

Pružiny

Další materiál:

Kokosové vlákno

Šířka:

80 cm

Výška:

17,5 cm

Délka:

190 cm

Tuhost matrace:

tvrdá

Dodáváno:

Vcelku

Hlídací pes

Poslat info známému