Rustikální knihovna SWEET HOME N2 z masivu
Rustikální knihovna SWEET HOME N2 z masivu

Rustikální knihovna SWEET HOME N2 z masivu

Rustikální knihovna z masivu z kolekce SWEET HOME je elegantní knihovna s policemi na knihy, venkovského stylu, jejichž linie krásně doplní vaše interiéry o útulný vzhled a vdechnou do vašeho domova příjemnou vůni dřeva a romantiky. Tato provensálská knihovna je zhotovena z borovicového masívu a je doplněna o úchytky v retro stylu.

Masivní knihovna je ošetřena bílou vodou ředitelnou bílou barvou.

Dostupnost:

6-8 týdnů

 

Kód:

DPWN2

Výrobce:

Vyrobeno v EU

13 241

ks

Máte dotaz nebo chcete objednat telefonicky?

Volejte +420 773 660 012   (Po-Pá 7-14h)

Sweet home

  • Bílá
  • bílá-bezbarvý nátěr
  • bílá-ořech
  • bílá-medová
  • bílá-dub tmavý
  • bílá-dub kouřový

RUSTIKÁLNÍ KNIHOVNA SWEET HOME N2 Z MASIVU

 

Rustikální knihovna SWEET HOME N2 je elegantní masivní skříň na knihy vyrobena z borovicového dřeva a ošetřena bílou barvou.  Ze dřeva jsou rovněž vyrobeny i pojezdy na šuplíky a police. Hnědé části mohou být ošetřeny voskem anebo lakem. Stylové linie design ispirovaným francouzským venkovem Provance vytvoří příjemnou atmosféru elegantní vzhled prostorech vašich interiérů.

 

S celou kolekcí SWEET HOME si do vašich domovů přinesete nádech francouzského venkova Provence a jemnou vůni dřeva, která vaše pokoji příjemně zútulní.

 

Ikonickým znamením celé kolekce jsou také retro úchyty a závěsy do skříní a komod, které jsou schválně zrezivělé anebo korodované, za účelem ještě více zdůraznit chalupářský design a nádech romantického venkova.

 

Pokud jste si zamilovali tento provensalský styl bydlení, v kolekci MEXICANA nabízíme tento venkovský nábytek v přírodní barvě dřeva.

Pojďme se společně vrátit v čase s kolekcí SWEET HOME.

Parametry výrobku:

Porovnat

Materiál:

Dřevo

Typ dřeva:

Borovice

Barva/dekor:

Bílá

Šířka:

90 cm

Výška:

195 cm

Hloubka:

44 cm

Dodáváno:

Vcelku

Hlídací pes

Poslat info známému