Rustikální knihovna SWEET HOME N3
Rustikální knihovna SWEET HOME N3

Rustikální knihovna SWEET HOME N3

Rustikální knihovna z kolekce SWEET HOME je elegantní masivní regál na knihy stylu inspirovaným francouzským venkovem provence, která zaručeně bude užitečným a stylovým aspektem vašeho obývacího pokoje či pracovny. Tato provensalská knihovna z masivu je zhotovena z borovicového masívu a je doplněna o úchytky v retro stylu.

Tento kus nábytku je ošetřen vodou ředitelnou bílou barvou

Dostupnost:

6-8 týdnů

 

Kód:

DPWN3

Výrobce:

Vyrobeno v EU

20 192

ks

Máte dotaz nebo chcete objednat telefonicky?

Volejte +420 773 660 012   (Po-Pá 7-14h)

Sweet home

  • Bílá
  • bílá-bezbarvý nátěr
  • bílá-ořech
  • bílá-medová
  • bílá-dub tmavý
  • bílá-dub kouřový

RUSTIKÁLNÍ KNIHOVNA SWEET HOME N3

 

Rustikální knihovna SWEET HOME N3 je půvabný regál na knihy vyroben z borovicového dřeva a ošetřen bílou barvou.  Ze dřeva jsou rovněž vyrobeny i pojezdy na šuplíky a police. Hnědé části mohou být ošetřeny voskem anebo lakem. Stylové linie design ispirovaným francouzským venkovem Provance vytvoří příjemnou atmosféru elegantní vzhled prostorech vašich interiérů.

 

S celou kolekcí SWEET HOME si do vašich domovů přinesete nádech francouzského venkova Provence a jemnou vůni dřeva, která vaše pokoji příjemně zútulní.

 

Ikonickým znamením celé kolekce jsou také retro úchyty a závěsy do skříní a komod, které jsou schválně zrezivělé anebo korodované, za účelem ještě více zdůraznit chalupářský design a nádech romantického venkova.

 

Pokud jste si zamilovali tento provensalský styl bydlení, v kolekci MEXICANA nabízíme tento venkovský nábytek v přírodní barvě dřeva.

Pojďme se společně vrátit v čase s kolekcí SWEET HOME.

Parametry výrobku:

Porovnat

Materiál:

Dřevo

Typ dřeva:

Borovice

Barva/dekor:

Bílá

Šířka:

146 cm

Výška:

195 cm

Hloubka:

44 cm

Dodáváno:

Vcelku

Hlídací pes

Poslat info známému