Rustikální komoda MEXICANA CON25 VOSK
Rustikální komoda MEXICANA CON25 VOSK

Rustikální komoda MEXICANA CON25 VOSK

Masivní úzká komoda MEXICANA je krásná, prostorově nenáročná komoda se zásuvkami, která jistě zútulní váš obývací pokoj, či kuchyň. Tato rustikální komoda z masivu je zhotovena z borovicového masívu a je doplněna o úchytky v retro stylu.

Provensalská komoda je povrchově ošetřena voskem.

Dostupnost:

6-8 týdnů

 

Kód:

DPWCON25

Výrobce:

Vyrobeno v EU

Varianty produktu:

5 954

ks

Máte dotaz nebo chcete objednat telefonicky?

Volejte +420 773 660 012   (Po-Pá 7-14h)

Mexicana

  • bezbarvý
  • sv.hnědá-medová
  • ořech
  • kaštan
  • tmavý dub
  • dub kouřový

RUSTIKÁLNÍ KOMODA Z MASIVU MEXICANA CON23

Provensalská úzká komoda MEXICANA CON23 je krásná rustikální komoda vyrobena z borovicového dřeva a ošetřena dle výběru lakem či voskem.  Ze dřeva jsou rovněž vyrobeny i pojezdy na šuplíky a police. Zadní stranu této masivní komody tvoří dřevěná dýha a vnitřní prostory komody jsou ošetřeny pouze bezbarvým nátěrem, aby vynikl přírodní vzhled dřeva. Tato úzká komoda je prostorově nenáročná a jistě bude sloužit a doplňovat celý vzhled vašeho interéru s designem inspirovaným francouzským Provence.

 

Kolekce MEXICANA a její rustikální masivní nábytek se  po celá desetiletí inspiruje tradičním venkovským stylem a jistě přinese do vašeho interiéru čerstvý nádech kvalitního dřeva a jemný dojem starobylosti se stylovým vzhledem.

 

Ikonickým znamením celé kolekce jsou také retro úchyty a závěsy do skříní a komod, které jsou schválně zrezivělé anebo korodované za účelem ještě více zdůraznit chalupářský design a nádech romantického venkova.

 

Pokud jste si zamilovali tento provensalský styl bydlení, v kolekci SWEET HOME nabízíme tento venkovský nábytek v bílé barvě.

 

Pojďme se společně vrátit v čase s kolekcí MEXICANA.

Parametry výrobku:

Porovnat

Materiál:

Dřevo

Typ dřeva:

Borovice

Barva/dekor:

Hnědá

Šířka:

35 cm

Výška:

125 cm

Hloubka:

35 cm

Dodáváno:

Vcelku

Hlídací pes

Poslat info známému