Rustikální šatní skříň MEXICANA SAV11A VOSK
Rustikální šatní skříň MEXICANA SAV11A VOSK

Rustikální šatní skříň MEXICANA SAV11A VOSK

Masivní skříň se šatní tyčí z kolekce MEXICANA je krásná rustikální šatní skříň, jejichž elegantní design inspirovaný venkovským stylem zkrášlí každou místnost. Tato stylová masivní šatní skříň bude skvělým kouskem do vaší ložnice či předsíně. Tento kus nábytku je zhotoven z borovicového masívu a je doplněn o úchytky v retro stylu.

Šatní skříň je ošetřena voskem.

Dostupnost:

6-8 týdnů

 

Kód:

DPWSAV11A/V

Výrobce:

Vyrobeno v EU

Varianty produktu:

11 424

ks

Máte dotaz nebo chcete objednat telefonicky?

Volejte +420 773 660 012   (Po-Pá 7-14h)

Mexicana

  • bezbarvý
  • sv.hnědá-medová
  • ořech
  • kaštan
  • tmavý dub
  • dub kouřový

RUSTIKÁLNÍ ŠATNÍ SKŘÍŇ MEXICANA SAV11A

 

Masivní šatní skříň MEXICANA SAV11A je krásná rustikální skříň se šatní tyčí vyrobena z borovicového dřeva a ošetřena dle výběru lakem či voskem.  Ze dřeva jsou rovněž vyrobeny i pojezdy na šuplíky a police. Zadní stranu skříně tvoří dřevěná dýha a vnitřní prostory komody jsou ošetřeny pouze bezbarvým nátěrem, aby vynikl přírodní vzhled dřeva. Elegantní linie inspirovaným venkovským stylem jsou hlavní aspekty této krásné šatní skříně z kolekce MEXICANA, která se postará o stylový design vaší ložnice či předsíně.

 

Kolekce MEXICANA a její rustikální masivní nábytek se  po celá desetiletí inspiruje tradičním venkovským stylem a jistě přinese do vašeho interiéru čerstvý nádech kvalitního dřeva a jemný dojem starobylosti se stylovým vzhledem.

 

Ikonickým znamením celé kolekce jsou také retro úchyty a závěsy do skříní a komod, které jsou schválně zrezivělé anebo korodované za účelem ještě více zdůraznit chalupářský design a nádech romantického venkova.

 

Pokud jste si zamilovali tento provensalský styl bydlení, v kolekci SWEET HOME nabízíme tento venkovský nábytek v bílé barvě.

 

Pojďme se společně vrátit v čase s kolekcí MEXICANA.

Parametry výrobku:

Porovnat

Materiál:

Dřevo

Typ dřeva:

Borovice

Barva/dekor:

Hnědá

Šířka:

65 cm

Výška:

196 cm

Hloubka:

65 cm

Dodáváno:

Vcelku

Hlídací pes

Poslat info známému