Kombinovaná skříň z borovicového masivu
Kombinovaná skříň z borovicového masivu

Skříň z masivu Viktorie, olše (1/2 šatní, 1/2 police)

Dostupnost:

4-8 týdnů

 

Kód:

BOR126/Š+P/OL/L

Výrobce:

B.O.R.

13 139

ks

Máte dotaz nebo chcete objednat telefonicky?

Volejte +420 773 660 012   (Po-Pá 7-14h)

Vzorek: olše
Vzorek: olše

Skříň Viktorie 126 je zhotovená z borovicového masivního dřeva, které neobsahuje téměř žádné suky. K povrchové úpravě byl použit bezbarvý lak, který zdůrazní přirozenou strukturu dřeva a zároveň ochrání její krásný vzhled po dlouhou dobu. Zadní stranu tvoří sololitová deska.

Uvnitř skříně Viktorie 126 se nachází úložný prostor se šatní tyčí a v druhé polovině poličky. V dolní části je šuplík s kvalitními kovovými pojezdy, k uložení drobného prádla. Moderní vzhled nábytku dodávají použité praktické kovové úchyty.

Skříň Viktorie 126 si oblíbí milovníci nábytku zhotoveného z přírodních materiálů v jednoduchém, ale zároveň moderním stylu. Skvěle se hodí do ložnice, obývacího pokoje či dětského pokoje, kde bude ozdobou po dlouhá léta.

Proč nábytek z borovicového masivu? Borovice překvapí svou jedinečnou, velmi osobitou a propracovanou kresbou. Je to dřevo houževnaté a pružné. Působí autenticky a zároveň nevšedně. Výrazná kresba i struktura borového masivu podtrhuje unikátní vzhled nábytku. Díky vysokému obsahu pryskyřice, provoní nadlouho váš interiér. Nábytek z borovicového masivu působí velmi příjemně a domácky, a člověk vždy neodolatelnou chuť se ho dotknout.

Parametry výrobku:

Porovnat

Materiál:

Dřevo

Typ dřeva:

Borovice

Barva/dekor:

Olše

Šířka:

80 cm

Výška:

190 cm

Hloubka:

60 cm

Dodáváno:

Vcelku

Související kategorie

Hlídací pes

Poslat info známému