Skříňka na víno MEXICANA VIN14 VOSK
Skříňka na víno MEXICANA VIN14 VOSK

Skříňka na víno MEXICANA VIN14 VOSK

Masivní skříňka na víno kolekce MEXICANA je krásná komoda s vinotékou se zásuvkami, která jistě zútulní váš obývací pokoj, či kuchyň. Tato rustikální komoda je zhotovena z borovicového masívu a je doplněna o úchytky v retro stylu.

Masivní komoda je ošetřena voskem.

Dostupnost:

6-8 týdnů

 

Kód:

DPWVIN14/V

Výrobce:

Vyrobeno v EU

Varianty produktu:

5 219

ks

Máte dotaz nebo chcete objednat telefonicky?

Volejte +420 773 660 012   (Po-Pá 7-14h)

Mexicana

  • bezbarvý
  • sv.hnědá-medová
  • ořech
  • kaštan
  • tmavý dub
  • dub kouřový

MASIVNÍ SKŘÍŇKA NA VÍNO MEXICANA VIN14

 

Masivní skříňka na víno MEXICANA VIN14 je krásná masivní komoda s vinotékou vyrobena z borovicového dřeva a ošetřena dle výběru lakem či voskem.  Ze dřeva jsou rovněž vyrobeny i pojezdy na šuplíky a police. Zadní stranu komody tvoří dřevěná dýha a vnitřní prostory komody jsou ošetřeny pouze bezbarvým nátěrem, aby vynikl přírodní vzhled dřeva.

 

Kolekce MEXICANA a její rustikální masivní nábytek se  po celá desetiletí inspiruje tradičním venkovským stylem a jistě přinese do vašeho interiéru čerstvý nádech kvalitního dřeva a jemný dojem starobylosti se stylovým vzhledem.

 

Ikonickým znamením celé kolekce jsou také retro úchyty a závěsy do skříní a komod, které jsou schválně zrezivělé anebo korodované za účelem ještě více zdůraznit chalupářský design a nádech romantického venkova.

 

Pokud jste si zamilovali tento provensalský styl bydlení, v kolekci SWEET HOME nabízíme tento venkovský nábytek v bílé barvě.

 

Pojďme se společně vrátit v čase s kolekcí MEXICANA.

Parametry výrobku:

Porovnat

Materiál:

Dřevo

Typ dřeva:

Borovice

Barva/dekor:

Hnědá

Šířka:

70 cm

Výška:

51 cm

Hloubka:

30 cm

Dodáváno:

Vcelku

Hlídací pes

Poslat info známému