SOMMA nízká vitrína 1d1w1s dub sonoma
SOMMA nízká vitrína 1d1w1s dub sonoma

SOMMA nízká vitrína 1d1w1s dub sonoma

Dostupnost:

2-4 týdny

 

Kód:

MSBSOMWIT/1D1W1S

Výrobce:

vyrobeno v EU

5 330

ks

Máte dotaz nebo chcete objednat telefonicky?

Volejte +420 773 660 012   (Po-Pá 8-18h)

SOMMA obývací pokoj
SOMMA obývací pokoj

SOMMA nízká vitrína 1d1w1s dub sonoma - je krásnym doplňkem vašeho obyvacího pokoje nebo jídelny. Je také vysoce praktická - místo jak pro přechovávání různých věcí v dolní skříňce, tak i pro vystavení těch nejzajímavějších předmětů v prosklené části. jeden šuplík.

 

Jak vytvořit recept na úspěch v interiérovém designu? Splněte vaše očekávání. Jste naší hnací silou při zlepšování naší nabídky. Takto jsme navrhli kolekci SOMMA, shromáždili vaše očekávání, zkontrolovali, který nábytek si nejčastějí vyberete a čemu věnujete pozornost.

 

Každý detail SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva dubu somma - nejčastěji zvolený odstín po celá léta, je universální, nadčasová a snadno uspořadatelná. Bílé detaily - jemně rozjasní kolekci a učiní jedinečnou. Forma - jednoduchý nábytek bez úchytů, protože víme, že skutečná klasika nepotřebuje žádné zbytečné doplňky. Je vyrobeny z lamina. Na hrany je použita  ABS hrana, což zajišťuje odolnost a delší životnoust nábytku. Kolekce má  plnovysuvné pojezdy zásuvek, plný výsuv.

 

Jednoduchá forma a vzhled se osvěčí v každém domě a bytě. Nábytek SOMMA je prostorný, nastavitelný a navržený tak, aby jej bylo možné používat po celá  léta.

Parametry výrobku:

Porovnat

Materiál:

Lamino

Barva/dekor:

Dub sonoma

Šířka:

90 cm

Výška:

155,5 cm

Hloubka:

40 cm

Hmotnost:

59,3 kg

Dodáváno:

V demontu

Hlídací pes

Poslat info známému