SOMMA police 85 dub sonoma
SOMMA police 85 dub sonoma

SOMMA police 85 dub sonoma

Dostupnost:

2-4 týdny

 

Kód:

MB-SOM/POL/85

Výrobce:

vyrobeno v EU

576

ks

Máte dotaz nebo chcete objednat telefonicky?

Volejte +420 773 660 012   (Po-Pá 7-14h)

SOMMA police 85 dub sonoma - kteří  mají rádí  jednoduchost a eleganci. Police je krásným doplňkem vaší ložnice, obývacího pokoje nebo předsíně.

 

Jak vytvořit recept na úspěch v interiérovém designu? Splněte vaše očekávání. Jste naší hnací silou při zlepšování naší nabídky. Takto jsme navrhli kolekci SOMMA, shromáždili vaše očekávání, zkontrolovali, který nábytek si nejčastějí vyberete a čemu věnujete pozornost.

 

Každý detail SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva dubu somma - nejčastěji zvolený odstín po celá léta, je universální, nadčasová a snadno uspořadatelná. Forma - jednoduchý nábytek bez úchytů, protože víme, že skutečná klasika nepotřebuje žádné zbytečné doplňky. Je vyrobeny z lamina. Na hrany je použita  ABS hrana, což zajišťuje odolnost a delší životnoust nábytku. Kolekce má  plnovysuvné pojezdy zásuvek, plný výsuv.

 

Jednoduchá forma a vzhled se osvěčí v každém domě a bytě. Nábytek SOMMA je prostorný, nastavitelný a navržený tak, aby jej bylo možné používat po celá  léta.

Parametry výrobku:

Porovnat

Materiál:

Lamino

Barva/dekor:

Dub sonoma

Šířka:

85,5 cm

Výška:

26,5 cm

Hloubka:

21,5 cm

Hmotnost:

5,4 kg

Dodáváno:

V demontu

Hlídací pes

Poslat info známému