Šuplíková komoda Nikolas 3S+2S/V, š.42cm, bílá
Šuplíková komoda Nikolas 3S+2S/V, š.42cm, bílá

Šuplíková komoda Nikolas 3S+2S/V, š.42cm, bílá

Dostupnost:

4-8 týdnů

 

Kód:

BOR4/KN/42/B

Výrobce:

B.O.R.

Varianty produktu:

9 863

ks

Máte dotaz nebo chcete objednat telefonicky?

Volejte +420 773 660 012   (Po-Pá 7-14h)

Šuplíková komoda z masivu Nikolas 3S+2S/V se skládá ze tří dlouhých šuplíků nad sebou a dvou menších zásuvek vedle sebe. Stojí na čtyřech nožičkách. Čela komody jsou zdobena frézováním. Vyrábí se z borovicového masivu. Její povrch je natřen bezbarvým lakem pro její ochranu. Komodu Nikolas nabízíme v několika barvách: přírodní, šedá, dub, olše, ořech, kalvados a bílá.
Komoda je součástí kolekce Nikolas.


Šuplíková komoda z masivu Nikolas 3S+2S/V nevyžaduje zvláštní péči, příjemnou vůni a nenabíjí se staticky. Komodu si oblíbíte pro jeho kvalitní zpracování a stabilitu. Vynikne v ložnici, obývacím pokoji, předsíni či v dětském pokoji, kde prokáže svou službu po mnoho let.


Nábytek z borovicového masivu - Borovice zaujme svou jedinečnou, a propracovanou kresbou. Je to dřevo pružné a houževnaté. Působí autenticky a zároveň nevšedně. Výrazná struktura i kresba borovicového masivu podtrhuje jedinečný vzhled nábytku. Díky vysokému obsahu pryskyřice, provoní nadlouho váš interiér. Nábytek z borovicového masivu působí velmi příjemně a přírodně.


Vezměte prosím na vědomí, že barvy na vzorníku se mohou mírně lišit od skutečných barev.

Parametry výrobku:

Porovnat

Materiál:

Dřevo

Typ dřeva:

Borovice

Barva/dekor:

Bílá

Šířka:

100 cm

Výška:

100 cm

Hloubka:

42 cm

Dodáváno:

Vcelku

Hlídací pes

Poslat info známému