Taštičková matrace ANDROMEDA - 80 x 190 cm
Taštičková matrace ANDROMEDA - 80 x 190 cm

Taštičková matrace ANDROMEDA - 80 x 190 cm

Dostupnost:

3-4 týdny

 

Kód:

JPL9647/80/190

Výrobce:

Vyrobeno v EU

Varianty produktu:

7 299

ks

Máte dotaz nebo chcete objednat telefonicky?

Volejte +420 773 660 012   (Po-Pá 8-18h)

potah Tencel
potah Tencel

Taštičková matrace ANDROMEDA je oboustranná, středně tvrdá matrace typu multipocket se 7 zónami tvrdosti. Andromeda je rehabilitační matrace. Tato matrace má jádro tvořené pružinami (taštičkový typ - multipocket - 7 - zónové), které jsou obložené z obou stran latexovými deskami o tloušťce 2 cm. Latexové desky nepohlcují prach a alergeny. Jádro taštičkové pružiny se skládá z oddělených přihrádek s pružinami. Díky této konstrukci bylo dosaženo bodové pružnosti, která dovoluje matraci, aby se přizpůsobila tvaru těla. Výška jádra je 12 cm.

 

Princip konstrukce Multipocket je stejný jako u pružin taštičkového typu. Rozdíl je v hustotě pružin, která činí 500 pružin/m2. Zlepšuje se tak přizpůsobivost tvaru těla a zároveň trvanlivost konstrukce. Po obou stranách matrace jsou úchyty a ventilátor.

 

Matrace je dostupná ve verzích H2 (matrace pro osoby s váhou do 80kg) a ve verzi H3 (matrace pro osoby s váhou nad 80kg). Uveďte do poznámky, o jaký typ máte zájem.

Standardně dodáváme v prošívaném potahu TENCEL. Potah je vyroben z vysoce kvalitních přírodních vláken, které je šetrné k živtonímu prostředí. Tencel je prodyšný, dokonale absorbuje vlhkost, reguluje tělesnou teplotu a eliminuje bakterie. Tento potah je příjemný na dotek.
Potah je snímatelný a pratelný na 40°C. Látka ma Certifikát OEKO-TEX Standard 100.


Místo matrace se standardním potahem je možno objednat bez doplatku matraci s potahem:

SILVER PROTECT - do látky jsou napouštěny nanočástice stříbra. Tento stříbrem ionizovaný povrch obsahuje stříbrná vlákna, jež zamezují a redukují tvorbu škodlivých bakterií o 90 %. Vhodný pro alergiky a astmatiky. Potah je snímatelný a pratelný na 40°C. Látka ma Certifikát OEKO-TEX Standard 100.

Parametry výrobku:

Porovnat

Materiál:

Taštičkové pružiny

Šířka:

80 cm

Výška:

18,5 cm

Délka:

190 cm

Tuhost matrace:

střední

Dodáváno:

Vcelku

Hlídací pes

Poslat info známému