Taštičková matrace EREBU - 80 x 200 cm
Taštičková matrace EREBU - 80 x 200 cm

Taštičková matrace EREBU - 80 x 200 cm

Dostupnost:

3-4 týdny

 

Kód:

JPL9345/80/200

Výrobce:

Vyrobeno v EU

Varianty produktu:

5 509

ks

Máte dotaz nebo chcete objednat telefonicky?

Volejte +420 773 660 012   (Po-Pá 8-18h)

Taštičková matrace EREBU je oboustranná tvrdá taštičková matrace. Taštičková matrace EREBU má jádro tvořeno pružinami (taštičkový typ, bezzónová), které jsou obložené na letní straně deskou z koňských žíní, které zabraňují rozvoji bakterií a alergenů a bavlnou, která zajišťuje adekvátní větrání v létě. Na zimní straně je obloženo kokosovou deskou o tloušťce 2 cm a ovčí vlnou, která protirevmatické vlastnosti. Taštičkové jádro významně omezuje tzv. \"efekt vln\",ke kterému dochází u bonnelových matrací. Hustota činí 260 pružin/m2. 


Kokos je přírodní surovina pocházející ze skořápky kokosového ořechu. skvělé teplené vlastnosti a zaručuje správnou cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Díky přírodní struktuře je kokosové vlákno lehké a vzdušné a má protialergické vlastnosti. Vyznačuje se vysokou pružnosti. Pohlcuje produkovaný pot a vlhkost z okolního prostředí. Použitím kokosových destiček dochází ke zpevnění matrace.


Standardně dodáváme v potahu léto/zima vyrobený z žakárové látky, prošívaný na jedné straně bavlnou, na druhé straně ovčí vlnou. Potah nelze sundat a vyprat. 
Je možné si ale vybrat matraci s potahem Jersey, který je vatovaný a prošívaný, je sundavací a pratelný do 60°C. Obě pleteniny mají Certifikát Öko-Tex 100. Uveďte do poznámky, o který potah máte zájem.


Matrace je tvrdá - stupeň č. 8 (z 1 - 10).

Parametry výrobku:

Porovnat

Materiál:

Taštičkové pružiny

Šířka:

80 cm

Výška:

17,5 cm

Délka:

200 cm

Tuhost matrace:

tvrdá

Dodáváno:

Vcelku

Hlídací pes

Poslat info známému