Taštičková matrace EREBU DREAM - 80 x 190 cm
Taštičková matrace EREBU DREAM - 80 x 190 cm

Taštičková matrace EREBU DREAM - 80 x 190 cm

Dostupnost:

3-4 týdny

 

Kód:

JPL9345/D/80/190

Výrobce:

Vyrobeno v EU

Varianty produktu:

8 825

ks

Máte dotaz nebo chcete objednat telefonicky?

Volejte +420 773 660 012   (Po-Pá 8-18h)

Janpol - potahy matrací

  • Actipro
  • Bamboo
  • Bodyfit
  • Ecosphere tencel
  • Jersey
  • Medicare silverprotect
  • Medicott silverguard
  • Sensolution
  • Smartcel clima
  • Stressfree

Taštičková matrace EREBU DREAM je oboustranná, středně tvrdá taštičková matrace. Taštičková matrace EREBU DREAM má jádro tvořeno pružinami (taštičkový typ, bezzónová), které jsou obložené z obou stran kokosovou deskou o výšce 2 cm, která spevní celou strukturu. Na kokosové desce je termoelasticá pěna o výšce 4 cm, která se tvaruje podle tvarů těla vlivem tlaku a teploty těla. Taštičkové jádro významně omezuje tzv. \"efekt vln\", ke kterému dochází u bonnelových matrací. 


Kokos je přírodní surovina pocházející ze skořápky kokosového ořechu. skvělé teplené vlastnosti a zaručuje správnou cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Díky přírodní struktuře je kokosové vlákno lehké a vzdušné a má protialergické vlastnosti. Vyznačuje se vysokou pružnosti. Pohlcuje produkovaný pot a vlhkost z okolního prostředí. 


Standardně dodáváme v potahu Stressfree - potah z těla odvádí nahromaděný elektrický náboj, díky kterému budou mít citlivé osoby hlubší a klidnější spánek, zbavený stresu. Potah je sundavací a pratelný do 60°C. Pletenina Certifikát Öko-Tex 100.


Bez příplatku je možno místo matrace se standardním potahem Stressfree objednat matraci s potahem:


Medicott silverguard nebo Medicare silverprotect - bavlněná pletenina doporučená zvláště alergikům díky jeho protialergickým vlastnostem dokonce i po mnohanásobném praní.
Ecosphere tencel - reguluje tělesnou teplotu během spánku, dokáže přirozeně dýchat a mezi jeho přednosti patří odběr a odvádění vlhkosti.
Sensolution- pohlcuje vlhkost a rychle schne, odolný vůči nečistotám, je měkký na dotek a nekrčí se, odolný proti smršťování, antistatická, možnost praní při teplotě do 95°C.
Smartcel clima - reaguje na změnu tělesné teploty a udržuje na stejné úrovni během spánku, kdy odvádí nadbytek tepla z organismu a absorbuje je do doby, kdy tělesná teplota klesne a vrací teplo tělu. Tímto způsobem je vaše tělo v posteli s tímto potahem chráněno proti přehřátí a vychlazení.
Bamboo - obsahuje bambusové vlákna, látka je ekologická a má protialergické vlastnosti, je prodyšná a pohlcuje vlhkost, podporuje cirkulaci krve v organismu.
Bodyfit - 7 zónová látka s různou pružností, zvětšuje biomechanické vlastnosti materací o 10%, moderní design.
Actipro - eliminuje množení roztočů, snižuje výskyt bakterii a pohlcuje nepříjemné zápachy - je tak výborným řešením pro alergiky.
Jersey - prošívaný, vatovaný.


Všechny potahy jsou pratelné do 60°C.

Parametry výrobku:

Porovnat

Materiál:

Taštičkové pružiny

Šířka:

80 cm

Výška:

25,5 cm

Délka:

190 cm

Tuhost matrace:

střední

Dodáváno:

Vcelku

Hlídací pes

Poslat info známému