Turistická houpací síť Moskito-Traveller PRO
Turistická houpací síť Moskito-Traveller PRO

Turistická houpací síť Moskito-Traveller PRO

Dostupnost:

1 týden

 

Kód:

AMZ- AZ-1030210

Výrobce:

HS

1 349

ks

Máte dotaz nebo chcete objednat telefonicky?

Volejte +420 775 964 569   (Po-Pá 8-18h)

Houpací síť Moskito-Traveller PRO ( 100% nylon) je jediná outdoorová houpací síť na trhu, která kombinuje výhodu mechanické ochrany proti hmyzu(moskytiéra) s chemickou bariérou (impregnace Tanatex). Tkanina lehací plochy i samotná moskytiéra jsou impregnovány přípravkem Tanatex. Impregnace dlouhodobě odpuzuje hmyz, jako jsou například komáři, moskyti, klíšťata, mravenci, roztoči.


Látka Tanatex je naproti tomu nedráždivá a zdravotně nezávadná pro člověka, nezapáchá odolává vyšším teplotám a odolá 50 pracím cyklům. Boční vstup je uzavírán na zip. Vyznačuje se zvětšenou lehací plochou, je určena pro jednu osobu. Díky své nízké hmotnosti a malým rozměrům Vám nebude překážet v batůžku nebo ji můžete nosit ve větší kapse. Jedné osobě poskytuje dostatek pohodlí pro nocování pod širým nebem.


Je vyrobena z prodyšného nylonu a je odolná povětrnostním podmínkám. Pokud nebudete moskytiéru v některých případech využívat, obraťte síť jednoduše naruby. Síť je balena ve váčku ze stejného materiálu a ve stejné barvě jako síť. Minimální vzdálenost dvou bodů pro zavěšení je 320 cm.

Parametry výrobku:

Porovnat

Materiál:

100% nylon

Hmotnost:

0,6 kg

Rozměry:

220x140 cm

Nosnost:

150 kg

Plocha k ležení:

220x140 cm

Hlídací pes

Poslat info známému